ADRESA: Ostrovní 126/30, Praha 1

Tel.: +420 776 247 928

Nakupujte jako nikdy předtím: Nový supermarket v centru Prahy 1 s otevírací dobou až do půlnoci

V centru Prahy 1, nedaleko turisticky atraktivních památek, se nachází nový supermarket, který přináší úplnou revoluci v pohodlných nákupech. Otevřeno denně až do půlnoci, tento supermarket je tu pro vás, abyste mohli nakupovat ve vašem vlastním tempu, kdykoliv se vám to hodí.

Nezáleží na tom, jestli jste v Praze na výletě nebo zde žijete, náš supermarket vám nabízí vše, co potřebujete na jednom místě. Potraviny? Samozřejmě! Od čerstvého ovoce a zeleniny až po chutné sýry, najdete zde široký výběr kvalitních potravin, které uspokojí všechny vaše chuťové pohárky.

A co nápoje? Máme to pro vás pokryté. Alkoholické i nealkoholické nápoje jsou tu ve velkém výběru, abyste mohli dopřát svým smyslům to, po čem toužíte. A pokud jste milovníci sladkostí, nezůstaneme vám nic dlužni. Cukrovinky, čokolády a dezerty se tu objevují ve všech podobách a chutích, které si dokážete představit.

Ale to není všechno! Naše široké oddělení drogerie nabízí špičkové produkty pro péči o vaše tělo. Kosmetika, hygienické potřeby, péče o vlasy a pleť – všechno to najdete zde, s ohledem na vaše individuální potřeby a preference.

A co se týče domácích potřeb, náš supermarket je tu, abyste vám ulehčil život. Čisticí prostředky, prací prášky, drobné vybavení do domácnosti – to vše a mnohem více je zde k dispozici, abyste mohli udržovat svůj domov čistý a pohodlný.

A na závěr, nezapomeňte se podívat na naše drobné dárky a suvenýry. Chcete si odnést kousek Prahy domů? U nás najdete originální suvenýry, které vás budou připomínat nezapomenutelné okamžiky strávené v této nádherné metropoli.